Wynajmę dom letniskowy nad morzem bałtyckim

Willa Arkadia

Kopalino

Dom letniskowy, gdzie komfortowo spędzisz swój urlop nad morzem Bałtyckim.

Willa Arkadia Kopalino to dwupiętrowy dom letniskowy w spokojnej i cichej miejscowości. 

Dla tych co lubią zjeść i lubią gotować a nie lubią zmywać mamy przygotowany duży stół w salonie mieszczący do 11 osób, w kuchni natomiast znajdziemy piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę, zmywarkę, ekspres do kawy ale i kawiarkę. 

Na parterze mamy rozkładaną sofa , telewizor, sprzęt grający do którego możemy podłączyć swój telefon i posłuchać ulubionej muzyki, WiFi gdyż rozumiemy iż czasami trzeba popracować,  kominek przy którym ogrzejemy się po jesiennym powrocie z plaży w Kopalinie lub Lubiatowie . 

Jednak nie samym jedzeniem człowiek żyje, Willa Arkadia Kopalino otoczona jest licznymi ścieżkami dla rowerów. 

Willa Arkadia Kopalino kuchnia
Willa Arkadia Kopalino sypialnia

Na piętrze domu letniskowego Willa Arkadia Kopalino znajdą Państwo 3 sypialnie:
Pierwsza wschodnia z łóżkiem małżeńskim, fotelem rozkładanym, miejscem do spokojnego odpoczynku przy książce. Druga przechodnia z dwoma łóżkami  z możliwością zestawienia ich w jedno. Oraz trzecia zachodnia, najcieplejsza tutaj najczęściej śpią wszystkie dzieci, nocleg w tej sypialni to frajda dla nich i komfort dla  rodziców którzy  maja wszystkie pociechy w jednym miejscu – mamy tutaj 4 pojedyncze łóżka, które również możemy zestawić ,  TV , XBox one i dużo słońca.

Taras ma 42 m2 i słońce łapie od wschodu do zachodu. Nie łapie za to spojrzeń sąsiadów, tak został zaplanowany. Działka ma łącznie 417 m2, mieści parking na 3 samochody, oraz spory ogródek. Dla Gości przygotowaliśmy miejsce na grilla i  małe ognisko, komplet mebli wypoczynkowych, hamak i dwie leżanki dla tych którym po słońce nie chce się iść aż na plażę 🙂 Do dyspozycji też 3 rowery, dwa górskie 26″ i jeden miejski z kołami 20″ (nadaje się dla dziecka i dla dorosłego)

 

 Spędź urlop nad morzem w domu letniskowym! My zajmiemy się pełnym wyposażeniem a prosimy zabrać dobry humor oraz doborowe towarzystwo! 

Cennik
01.04-30.05

350 zł/doba – zniżki przy dłuższych pobytach

01.05-24.06

650 zł/doba – wszelkie święta, długie weekendy ustalamy indywidualnie

23.06-03.09

1200 zł/doba – 7 dni od soboty do soboty
Wakacje 🙂

03.09-31.10

300 zł/doba – zniżki zależne od ilości osób i czasu pobytu

Zadzwoń teraz!

Kontakt