Trochę historii firmy Arkadia Nieruchomości

Wszystko zaczęło się w roku 2009 …

... w 2009 roku

 nasza Mama – Urszula wybudowała pierwszy domek w Kopalinie, na pięknej działce wśród starych drzew.

Drzewa oczywiście nie zostały wycięte a nazwa miejsca narodziła się sama i tak powstał Sosnowy Zakątek. Domek na sporej działce, wokół luźna zabudowa letniskowa. A ten dom miał służyć również naszemu, rodzinnemu wypoczynkowi i uważamy, że jeden dom na działce to tak w sam raz. Może nie jest to najbardziej opłacalne, ale za to oferujemy komfort wypoczynku we własnym gronie. W tym domku jednym z pierwszych gości była nasza córka Ida która miała wtedy 6 tygodni – nie mieliśmy dylematów związanych z bezpieczeństwem bo wiedzieliśmy, że przy budowie i wykończeniu użyto ekologicznych materiałów, wodne lakiery, żadnej agresywnej chemii i tak jest do dzisiaj. W tym domku my, czyli Marcin i Iwona urządziliśmy potem „wesele pod chmurką”

Następny był Sosnowy Zakątek

który powstał w 2012 roku w miejscu, gdzie do najbliższego sąsiada było 500 metrów.

Pukałem się w głowę – przecież tutaj nikt nie przyjedzie, to nie jest turystyczna lokalizacja. Lokalizacja tak intymna że nie było, i nie ma w sumie do dzisiaj płotu.A to miejsce stało się moim ulubionym, chyba przez zapach drewna który pamiętam do dziś. Plaża w Białogórze wymaga dotarcia przez las, co skutecznie eliminuje tłum zaś promuje rowerzystów co mi odpowiada.

Po kilku latach Iwona zaczęła obsługiwać powierzone apartamenty

jednym z nich jest Gdyński Żagiel.

Urządzony kolorowo i ze smakiem, w nowym budynku przy ul. Australijskiej w Gdyni cieszy się dużym powodzeniem gości. Jako ostatnia w 2020 powstała Willa Arkadia, największy z naszych domów. Do nas zawsze przyjeżdża wielu gości i teraz możemy łatwiej temu sprostać. Najmłodszym i jednym z pierwszych wyczekiwanych gości była córka Siostry – dwumiesięczna Amalia. Wiec oczywiście tradycyjnie musi być czysto i eko, bo taka też jest jej mama 🙂 Na niewielkiej działce, ale znów tylko z jednym domem i w bardzo kameralnej okolicy. Sami spędzamy czas w naszych domach więc staramy się żeby niczego tam nie brakowało, ani nam, ani przede wszystkim Wam 🙂 a budując Arkadię byliśmy bogatsi o wcześniejsze doświadczenia więc ....może sami ocenicie?

Zarezerwuj już teraz!

Kontakt